MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 10928613
nr 1092 8613
Fåtölj
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 februari 2017
kl 19:26:06
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)